1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
 2. Подфорумот „Политика и политички настани“ се отвора со цел да се информираме и дискутираме за политичките збиднувања во Македонија и светот.

  Освен стандардните форумски правила, се молат членовите да:
  - Се држат настрана од својата пристрасност и да дискутираат во рамките на зададената тема, односно да ја држат дискусијата на соодветно ниво. Секое скршнување од истата ќе биде избришено и казнувано по потреба.
  - Не навлегуваат во конфликти околу политичките партии на кои (не) им се наклонети.
  - Секој обид за партиски активизам ќе биде санкциониран, а корисникот баниран.

  Пристап до овој подфорум имаат членови со над 300 мислења по останатите теми, односно членови чија цел не е ширење политичка пропаганда и нетрпеливост.

  Тимот на ЦрноБело форум се оградува од поддржување на било која политичка партија.

Политика и политички настани

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. emzzy
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  6,175
 2. Kisserboy
  Одговори:
  81
  Прегледи:
  13,638
 3. diva orhideja
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  4,447
 4. Mnogo Bitno
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  422
 5. Altaïr
  Одговори:
  80
  Прегледи:
  7,853
 6. Bum-Bum
  Одговори:
  71
  Прегледи:
  10,779
 7. Mnogo Bitno
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,324
 8. Makedonec
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  3,184
 9. Sebastian
  Одговори:
  85
  Прегледи:
  9,188
 10. Mnogo Bitno
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  2,122
 11. Altaïr
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  917
 12. Altaïr
  Одговори:
  131
  Прегледи:
  10,158
 13. Snape
  Одговори:
  98
  Прегледи:
  10,858
 14. Luckky
  Одговори:
  156
  Прегледи:
  16,739

Опции за прикажување на темите

Вчитување...