Outrider
Реакции
5,905

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • "Инаку Кум, сите делови и општо филмови за секакви мафии, талијански, руски, кинески не знам какви, попуписмени ретарди кои се глорифицирани по филмови врз основа на нивната психопатија... сеуште не е јасно зошто се трошеле такви ресурси, глумци, сценаристи, режисери......за снимање филмови за некој имбецил од селендра во Сицилија..."
  https://media.giphy.com/media/iBPcWLV0UXoOs/giphy.gif
  Outrider
  Outrider
  Легендата вели дека Брандо имал запек за време на снимањето...
  Big Berta
  Big Berta
  За фамилија што си живеат оф д грид во Македонија, Кожув, такви хепи целите. :)
  Outrider
  Outrider
  Пак не го отвара, ќе пробам со спарк
  Outrider
  Outrider
  Не можам да го отворам, ќе можеш со копи пејст во сандаче да ми го пратиш текстот, pls :)
  ОМГ. Госп0 здравје да ти дајт. Сида лечи каналон!
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Outrider
  Outrider
  Outrider
  Опа имало и треш канал... треба да отворам тема за треш, не само музика, материјал и онака има премногу
  Electra
  Electra
  Ми го навреди каналот. :( Али гоу фор ит за темата. :D
  Outrider
  Outrider
  така нагалено ги викам, треш :)
  Абе, ти од која секта беше? Оваа мојата многу се напнала по Дејмон, многу мрачен бил не знам ти што таму, јас многу нежен сум бил. Сериозно размислувам да се приклучам во некоја секта, па да знам кај имам врски :D Ахх ваа љубовта шо не праи :S
  Outrider
  Outrider
  Не оди тоа така кај нас, нема со врски примање помина тоа време :)
  Давор
  Давор
  ццц.. како дошло времето и твои луѓе ти вртат грб :/ ако ако
  Outrider
  Outrider
  ...ризик е, шо на пример ако не и се допадне црна ружа за поклон, шо ако се извади од памет женската? Или ако не слуша метал? После секташите криви вака онака :)
  Пa пoнеделник се дaвa нoв предлoг, петoк, сaбoтa и неделa се кoментирa... Тaкa демек нештo беше плaнoт.
  Da ne ti e gledan Pi (1998)
  Outrider
  Outrider
  Секако, јако филмче е, оригинална прича и чудна камера имаше топ-100 во секое време
  G
  Ghtalpo
  Дека ми е симнат па за некои 20 минути ќе го почнувам,значи од тебе има пролазна
  Outrider
  Outrider
  Во секој случај, еден од пооригиналните филмови кои ги имам гледано
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…