1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Electra
Последна активност:
22 октомври 2019 во 14:54
Зачленет на:
16 февруари 2012
Мислења:
2,048
Допаѓања:
6,666
Поени од трофеи:
1,153
Локација:
Big Sur

Сподели:

Electra

Неонка, од Big Sur

Член на администрација Админ

Can you remember who you were before society told you who you should be? 22 јуни 2014

Electra последен пат беше виден/а како:
22 октомври 2019
  1. Makedonec
   Makedonec
   Фали твојот хумор на форумов :/
   1. На Electra му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Electra
    Electra
    Е, го изгубив.
    Старост. :(
    21 септември 2017
    На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
   3. Makedonec
    Makedonec
    :/ Врати си го затоа што пропаднавме ко форум :DD
    24 септември 2017
  2. Altaïr
   Altaïr
   Бууууу
   1. На Electra му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Electra
    Electra
    Да бе, се врати и бу одма.
    9 јули 2017
   3. Altaïr
    Altaïr
    Па не ти текнува да дојдеш, морам да плашам одма, ама ти изгледа не се ни плашиш :(
    9 јули 2017
  3. Altaïr
   Altaïr
   Амииинн!!
   1. На Electra му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. Electra
    Electra
    Се врткам, само проверувам почесто на невклучено.
    Исто му иде. :D
    12 септември 2016
   4. Altaïr
    Altaïr
    Не е баш исто. :(
    12 септември 2016
   5. Electra
    Electra
    Па и така не пишувам ништо ни вклучена.
    За муабет знаеш кај да ме најдеш. :D
    12 септември 2016
  4. Makedonec
   Makedonec
   Кога ќе бидеш админка ќе минам со протекции??
   1. Electra
    Electra
    Ќе цитирам од Full Metal Jacket: There's no (racial) bigotry here. Here you're all equally worthless. :D

    Ако* бидам.
    Тоа главниот ќе го прашаш, јас само печати на книшките би ударала.
    19 август 2015
   2. Makedonec
    Makedonec
    Кога би била со коста, нема да има главен :-DDDD
    19 август 2015
  5. JaMi
   JaMi
   lksdjsakldaksdskdjadjdjfjds :D
   1. Прикажи претходни коментари...
   2. JaMi
    JaMi
    Немој да ме д.... зашто ќе те најдем кој си,ќе ти го пуштим брат ми има да биде... Зоран еј,абе брат ти овде бе хеј...
    4 март 2015
   3. JaMi
    JaMi
    Тоа е предвесњик на нова-стара мода Сљотерка :D
    4 март 2015
   4. Electra
    Electra
    Аа, да...тоа Лиам Нисон стајл.
    Че те наџем и че ти пукам со зоља.
    4 март 2015
  6. Makedonec
   1. На Electra му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. Makedonec
    Makedonec
    Што мислиш од која секта се?
    1 февруари 2015
   4. Electra
    Electra
    Зоки е грд за во секта, а Пилето треба да основа свое движење и да стане симбол на обожавање.
    1 февруари 2015
   5. Makedonec
  7. JaMi
   JaMi
   mjauuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :D
   1. На Makedonec и Electra им се допаѓа ова.
   2. Прикажи претходни коментари...
   3. JaMi
    JaMi
    zavrsi ! Uh ! :D
    30 јануари 2015
   4. Electra
    Electra
    Ај со здравје. Сега може да копаме ровови.
    30 јануари 2015
   5. JaMi
    JaMi
    sea i oruzje ke kupuvame ne samo da kopame rovovi hahahha
    30 јануари 2015
  8. Saladin
   Saladin
   “Да јадеме почва“.

   Woman, go make me a sand-wich. :P

   xD
   1. На Electra му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Electra
    Electra
    Е дааа бе.
    Ко она на Јаху.
    Q: What's a good comeback when a guy tells you to make him a sandwich?
    A: You better come back with a goddamn sandwich.
    18 јануари 2015
   3. Saladin
    Saladin
    Гарант барал превод за услуга. ГАРАНТ!
    26 јуни 2016
   4. Electra
    Electra
    Ама он рече дека може повеќе и од мене знаел. :(
    Може сакал индиректно да се понуди да ме учи, па ај, да не ме навреди апла дека не знам...
    26 јуни 2016
  9. existence
   existence
   1. Прикажи претходни коментари...
   2. existence
    existence
    !.. ?
    Размисли кого нарекуваш неписмен. Имагинарен лик :/ Сама си пишуваш со себе од дупли профил.
    9 декември 2015
   3. Electra
    Electra
    Ми се може.
    Остај тоа, па и од двата профила админ.
    DOKAS DEKA NARODOT CFRSTO VERUVA VOMENE!!!1!
    9 декември 2015
   4. existence
    existence
    хехе во тебе ами :D
    9 декември 2015
  10. The_Mayor
   The_Mayor
   Ради тебе
   Ради тебе Шекспир го читам,
   ради тебе немирно спијам.
   Ти си моја најголема и најискрејна љубов прва,
   и ако сме зима, не те менувам ни за дрва.
   За да ти напрам охридски пасош, 2 месеци ќе дерамам на шалтер
   за приќе на твојте ќе им купам мешалица за малтер.
   Ради тебе Шекспир го читам,
   папучар сум ради тебе, и пајнци мијам.
   1. На Electra му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Electra
    Electra
    Стиховите твои ми се ко мелем на рана,
    низ нив, љубовта се осетвит од секоја страна.
    Пасош имам по роднинска врска,
    ама ти ќе м'учиш да ловам в енѕеро со трска.
    Ме трогна многу, ко откачена тесла,
    што ќе ти купам кајче со мотор да не мора да веслаш. <4
    Немој да си ми нашол забелешка на охриТскиов...
    немат више рима.
    *нека трепкат*
    12 декември 2014
   3. The_Mayor
    The_Mayor
    блазе тебе сенко моја аааААаааАААа, блазе тебе звездо моја нана нана наај од Наум Петрески, зш Андруш е пиратски.
    6 јануари 2015
   4. Electra
    Electra
    Мајоре, намалувај со празничната ракија дур е време. :/
    6 јануари 2015
 • Вчитување...
 • За мене

  Локација:
  Big Sur