Outrider
Реакции
5,610

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • Дали е ова твое прво членство на интернет форум? Некако ме потсеќаш на еден кул лик од друг форум. :)
  Полошо од генерација растена во транзиција е генерација Чернобил :D...Или тоа си иде заедно некако? :D
  Outrider
  Outrider
  Чернобил беше бонус. :) Фина радијација, прсти да излижеш.
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…