1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Kisserboy
Последна активност:
12 мај 2019 во 22:14
Зачленет на:
6 март 2012
Мислења:
2,446
Допаѓања:
3,794
Поени од трофеи:
1,153
Пол:
Машки
Роденден:
31 март 1995 (Возраст: 24)
Локација:
Битола

Сподели:

Kisserboy

Староседелец, Машки, 24, од Битола

да jас jас сум тoj што се лаже дека кога боли љубов е кога само еден сака повеќе.. 30 мај 2017

Kisserboy последен пат беше виден/а како:
12 мај 2019