1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Pisces
Последна активност:
2 декември 2017 во 10:44
Зачленет на:
4 јули 2016
Мислења:
35
Допаѓања:
40
Поени од трофеи:
128
Пол:
Женски
Роденден:
февруари 27
Локација:
На седмо небо

Сподели:

Pisces

Истакнат Член, Женски, од На седмо небо

Убавата жена е добра три месеци,а добрата жена е убава цел живот ;) 18 февруари 2017

Pisces последен пат беше виден/а како:
2 декември 2017