1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Трофеи освоени од Pisces

 1. 100
  Доделено: 4 јули 2017

  Член повеќе од една година

  Честитки! Ти беа доделени 100 поени од трофеи бидејќи си наш член повеќе од една година.

 2. 10
  Доделено: 27 февруари 2017

  Среќен роденден!

  Среќен роденден! Додадовме на твојот профил 10 поени од трофеи.

 3. 5
  Доделено: 21 декември 2016

  Зависник

  30 постирани мислења. Мора да ви се допаѓа тука!

 4. 10
  Доделено: 12 септември 2016

  Ме бендисуваат

  Вашите мислења им се допаднале 25 пати на останатите членови.

 5. 2
  Доделено: 4 јули 2016

  Некому му се допаѓате!

  Некому му се допаѓа една од вашите пораки. Продолжете со такво постирање!

 6. 1
  Доделено: 4 јули 2016

  Прва порака

  Напишете едно мислење на форумот за да го освоите овој трофеј.