1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Snape
Последна активност:
30 јуни 2013 во 01:34
Зачленет на:
14 февруари 2012
Мислења:
284
Допаѓања:
401
Поени од трофеи:
63
Пол:
Машки
Роденден:
9 декември 1995 (Возраст: 23)
Локација:
Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry
Професија:
Potions & Defense against the Dark Arts teacher

Сподели:

Snape

Истакнат Член, Машки, 23, од Hogwarts School of Witchcraft and Wizardry

Snape последен пат беше виден/а како:
30 јуни 2013