Кој член?

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,839
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој

 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,839
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој
Кој член го нема а е убаво да го има? :D
lady_blue Jackal TheKitten Мортидо Реми True_Blood Мирче_мкД kones She emzzy Lillian malo
Шмеќерите Dr.Gonzo Boyka The_Mayor близнак Stenak
Едит..имаше една девојка лектор,и го заборавив никот

На забава бевме сме со гонзо, еве снимка ви пуштаме
http://www.swfcabin.com/swf-files/1302803070.swf
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,517
14,427
1,683
Таму каде што треба
најдомакинка: јами
најнедомакинка: труе влоод
најгостпримлив: превати
најдосадна: алкесис


хехехехехе ај друг пат ке писам повејке


:rofl од кај ова најдомаќинка???
 

Мирче_мкД

Истакнат Член
25 јуни 2012
173
121
343
27
Кој член го нема а е убаво да го има? :D
lady_blue Jackal TheKitten Мортидо Реми True_Blood Мирче_мкД kones She emzzy Lillian malo
Шмеќерите Dr.Gonzo Boyka The_Mayor близнак Stenak
Едит..имаше една девојка лектор,и го заборавив никот


Ух.. фала на потсетувањето :) Иначе ве неам заборавено,туку само ретко кога имам време така да седнам неколку саати и да разлистам некоја тема или да отворам дискусија за нешто интересно.. Секој ден некако набрзина ми поминува и некогаш ако ми текне само отварам да видам дали форумов се уште постои :D . Сепак да не испадне дека некој постојано ми стои со пиштол над глава, ветувам дека од сега па натаму ке бидам малце поактивен :kafe
 

FallenAngel

Староседелец
5 декември 2012
601
401
1,073
Eupen
Најдобар мод/админ:Electra
Најинтелигентен форумџија:slb_bobo
Најавторитетен форумџија:Saladin
Најдуховит:parvati
Најсериозен:Aristokrat
Најкреативен:Sarah
Најстабилен во ставови:Arkantos
Најфраер:The_Mayor :D
Најлажго:FallenAngel среќа не е веќе тука...
Најискрен:Хоуп*
Најмистериозен:Aquarius
Најзаљубен:Photographer
Најпозитивен:Lena
Најприземен (објективен):Тој
Најзабеган:Harmonija
Најдиректен:True_Blood melpomena
Најфин:Solstice
Најдосаден:костаНа што виде дека лажам