1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Boyka
Последна активност:
14 април 2013 во 00:16
Зачленет на:
14 февруари 2012
Мислења:
255
Допаѓања:
737
Поени од трофеи:
93
Пол:
Машки
Роденден:
ноември 19
Локација:
Skopje

Сподели:

Boyka

Истакнат Член, Машки, од Skopje

Boyka последен пат беше виден/а како:
14 април 2013