Lillian | Црнобело Форум
Lillian
Реакции
263

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • Ако недела е најдосаден ден, зашто јас и ти сме расонети од рани зори? :D
  True_Blood
  True_Blood
  Една недела си дадов издишка. Шетав во природа, го заборавив мобилниот, компјутерот, телевизорот...си бев и дома при мајка :D Убаво ми дојде :)
  True_Blood
  True_Blood
  Една недела си дадов издишка. Шетав во природа, го заборавив мобилниот, компјутерот, телевизорот...си бев и дома при мајка :D Убаво ми дојде :)
  Lillian
  Lillian
  Завидувам.
  Непријателите,често тоа се само нашите преправени пријатели кои од нас ги дели само некое недоразбирање или предрасуда.
  Како се снаоѓаш?
  Lillian
  Lillian
  Во ред е,и онака ретко се уклучувам.Кај тебе како е?
  Lena
  Lena
  Се дешава по нешто,
  нема да се жалам:)
  Lillian
  Lillian
  Ако,само за арно нека е
  Според крштеницата сум Православен христијански верник :)
  Не ти пишав на темата оти забегавме многу - некако не ми се добива казнен поен за оф топик тудеј :)
  Lillian
  Lillian
  Ти што си прашувам
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…