1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Lillian
Последна активност:
30 јули 2014 во 16:33
Зачленет на:
7 април 2013
Мислења:
198
Допаѓања:
263
Поени од трофеи:
163
Пол:
Женски

Сподели:

Lillian

Истакнат Член, Женски

Suicide is man's way of telling God, 'You can't fire me - I quit. 26 јуни 2013

Lillian последен пат беше виден/а како:
30 јули 2014