Мирче_мкД | Црнобело Форум
Мирче_мкД
Реакции
121

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • абе кај ти е темата за господ :)) ???
  Мирче_мкД
  Мирче_мкД
  епа слабо, уште е мал бројот на членовите, а и тие шо се поактивни повеќе дремат на оф-топик теми од играчница. Тоа малку ми пречи на форумов, ама се надевам со тек на време ќе се оправат работите :)
  Legioner
  Legioner
  zatoa mi nedostiga kajgana :(
  Мирче_мкД
  Мирче_мкД
  абе убаво е и на кајгана, ама таму па тролови колку сакаш, и од многу некогаш боли глава :D , нај арно е до 10-20 илјади луѓе на форум и добри админи.
  Всушност Витрувиански човек:)
  Мирче_мкД
  Мирче_мкД
  да може и така е најправилно, ама го среќавав на повеќе места и како Витрувов па ај викам така ќе го пишам :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…