1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Мирче_мкД
Последна активност:
10 февруари 2015 во 13:01
Зачленет на:
25 јуни 2012
Мислења:
173
Допаѓања:
121
Поени од трофеи:
343
Пол:
Машки
Роденден:
3 јули 1993 (Возраст: 26)

Сподели:

Мирче_мкД

Истакнат Член, Машки, 26

Мирче_мкД последен пат беше виден/а како:
10 февруари 2015