1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
близнак
Последна активност:
16 декември 2016 во 23:44
Зачленет на:
21 јуни 2012
Мислења:
169
Допаѓања:
306
Поени од трофеи:
1,063
Пол:
Машки
Роденден:
јуни 2

Сподели:

близнак

Староседелец, Машки

близнак последен пат беше виден/а како:
16 декември 2016