1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Jackal
Последна активност:
29 април 2016 во 04:08
Зачленет на:
13 февруари 2012
Мислења:
2,031
Допаѓања:
2,642
Поени од трофеи:
1,143
Пол:
Машки
Роденден:
29 декември 1993 (Возраст: 26)
Локација:
Битола

Сподели:

Jackal

Староседелец, Машки, 26, од Битола

if you open your mind too much your brain will fall out! 24 март 2014

Jackal последен пат беше виден/а како:
29 април 2016