1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Aleksis
Зачленет на:
4 април 2013
Мислења:
1,440
Допаѓања:
2,539
Поени од трофеи:
1,133
Пол:
Женски
Роденден:
јули 16

Сподели: