Aleksis | Црнобело Форум
Aleksis
Реакции
2,543

Зачленет на

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • Mnoguuuuu e dobra.
  Rastura pesnata:)
  Pozdrav Aleksis imas dobar vkus.
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Aleksis
  Aleksis
  Aleksis
  чим почне песната одма ќе знаеме кои сме :D
  Lena
  Lena
  Руке у вис,да се знае
  хахахахахах :D
  чаше ломим хочу да полудим филмов хахахаха..
  Aleksis
  Aleksis
  :D ма гајле ми е...
  немој жити се не ми прај повеќе вакви филмови за концерт у депресија ќе паднам.. :D
  Здраво,како си?
  Јас да те поздравам и да, имаш добар аватар :))
  Еи ти гол гз vs лонд ред хеир Ч )
  Ја само да ти кажу дека имаш убао име : )
  • Ми се допаѓа
  Реакции: The Tramp
  Aleksis
  Aleksis
  Шуш шшшшш шуушшшшшш!!! алергичен си и на тврд се надевам...од сите набројани!! :D
  P
  parvati
  Не сам га пробаја, зшто сам алергичан , логика нели : P
  колко си хепи ти што не си алергична на никакаф : ) полен
  Aleksis
  Aleksis
  епа и јас истото го реков де..А инаку јас алергична сум под г :D:D:D
  Добро ни до6ла Алексис :D
  P
  parvati
  ееее без мене а ? у конверзацие позади грб диал си праите без мене : ) А мене бш ми се праи нешто у тројку hahhaha
  Aleksis
  Aleksis
  спремај едно 1000че тогаш ако сакаш да влезиш во игра :D btw не е тоа шо мислиш :D:D
  P
  parvati
  Не мислу ништо : ) само сакам да сам дел од игру
  Игра ми се сс вас еј
  А за иљаДарче немаш гајле, кажи ми ги само услови у пепе
  : )
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…