1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Solstice
Последна активност:
28 јули 2019 во 02:10
Зачленет на:
28 август 2012
Мислења:
1,413
Допаѓања:
1,536
Поени од трофеи:
1,133
Пол:
Машки
Роденден:
25 јули 1992 (Возраст: 27)

Сподели:

Solstice

Nujabes, Машки, 27

It's funny how music puts time in perspective,add a soundtrack to your life and perfect it. 11 октомври 2012

Solstice последен пат беше виден/а како:
28 јули 2019