1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
коста
Последна активност:
15 август 2015 во 19:55
Зачленет на:
21 мај 2013
Мислења:
145
Допаѓања:
61
Поени од трофеи:
328

Ги следи 3

Роденден:
8 април 1988 (Возраст: 31)

Сподели:

коста

Истакнат Член, 31

коста се врати пак и бара некоја да ја извози на моторот заинтересирани жени пишете порака 26 април 2015

коста последен пат беше виден/а како:
15 август 2015