1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
The_Mayor
Зачленет на:
18 март 2012
Мислења:
2,838
Допаѓања:
6,527
Поени од трофеи:
1,153
Пол:
Машки
Роденден:
јануари 10
Локација:
Градибачалник на Прибој
Професија:
шлицерај

Сподели: