1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Nevazna
Последна активност:
8 јуни 2015 во 11:38
Зачленет на:
13 април 2014
Мислења:
37
Допаѓања:
28
Поени од трофеи:
118
Пол:
Женски

Сподели:

Nevazna

Истакнат Член, Женски

Најнова, со напишани неколку текстови, лично мои : Страст, Горделива ламја и Што си ти?. Се надевам ќе ви се допаднат :) 14 април 2014

Nevazna последен пат беше виден/а како:
8 јуни 2015