1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Harmonija
Последна активност:
28 јуни 2016 во 19:18
Зачленет на:
12 јули 2013
Мислења:
600
Допаѓања:
405
Поени од трофеи:
363
Пол:
Машки
Роденден:
22 мај 1995 (Возраст: 24)

Сподели:

Harmonija

Истакнат Член, Машки, 24

Љубов 4 август 2015

Harmonija последен пат беше виден/а како:
28 јуни 2016