Мортидо
Реакции
1,575

Зачленет на

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • Мортидо is back. Back again xD
  пер Зaхaраја јадел трици и за планетата која требаше да се судри со Земјата (Нибиру) ама ништо од неговите муабети. Мислам дека у негово време бил и единствениот кој читал сумерски.
  Мортидо
  Мортидо
  Да брат, тоа дека Нибиру лани ќе ни дојдеше на гости му падна у вода, али ипак што се тиче другиве работи у вези потеклото на човекот, богови алиени итн ми е доста по логичен и по интересен отколку другиве заговорници. Ептен јако има објаснето у книгите.
  existence
  existence
  дека е интересен се согласувам, нуди некои малку пошироки гледишта ама ипак со многу сомнежи гледам кон толкувањата на сумерските симболи воопшто. Кога и да се потсетам на овие муабети во глава ми иде онаа сцената од Монти Пајтон во пештерата кога читаат од карпата :)
  Нова година да честиташе барем,и онака во старата не беше ништо посебен ебаго.:)
  Мортидо
  Мортидо
  Прости ми, дури сега добивам пристап до нет :Д
  Епа ајде како што е редот, среќна нова година и уште многу години исполнети со здравје, љубов, секс, пари, успеси, нежности етц... Со почит, Мортидо :*
  пробај да аплоадираш на http://tinypic.com/
  Мене не ми правело проблеми со големината на сликата никад.
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Мортидо
  Мортидо
  Мортидо
  и мене ми аплоадираше без проблем...но јас веќе постирав слика од елката хахх...фала во секој случај ;)
  Јебига
  Издркани емоцие , младос лудос : )
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Мортидо
  P
  parvati
  дадаааа : )
  а на никога не му текние за рекламу за партнер цигаре
  лапање на кило у рекламу, мислу дека Брус Вилис лапа
  тебе текнуе ли ти ? ја до ск миљон душе сам прашаја на никога не му текнуе ееееј
  Мортидо
  Мортидо
  ми текнуе брат ’’еј пс пс’’, и она ќе го потегне типот за вратоврската и ќе се исполапаат ахахха
  P
  parvati
  фала богу еј
  ти си прф до ск , лееееј после 5-6 године нашја сам некога кој се сеќа на еи пс пс вааауууууу : )
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…