1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Stenak
Последна активност:
20 јуни 2013 во 15:49
Зачленет на:
19 февруари 2012
Мислења:
46
Допаѓања:
84
Поени од трофеи:
18
Пол:
Машки
Локација:
Што има врска ?

Сподели:

Stenak

Полноправен Член, Машки, од Што има врска ?

Stenak последен пат беше виден/а како:
20 јуни 2013