Што сакавте да бидете кога ќе пораснете?

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
22
Куманово
Кт беше мал много сакаше да праву ковани ограде, незнам зашто и тој сакаше да биду..:D. Ама сг незнам што сакам да биду...
 
  • Like
Реакции: Outrider

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,107
1,133
сакав и уште сакам...среќна личност :)
покрај другото, дел од некоја маркетинг компанија :)
 

Strumfeta

Полноправен Член
20 јуни 2013
57
91
18
Глумица или професорка (ама подоцна ми се изгуби оваа желба) или детектив ... и сеа на крај информатичар :igra
 

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,107
1,133
и уште ова да дополнам, многу шакав да бидам славна манекенка, ама јбг ми фалеа едно 10ина цм висина, едно 2-3 кг. помалку, едно 10цм. во градите, едно 150-160 гр. помалку мозок и така.