1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
theowndemon
Последна активност:
17 септември 2013 во 14:24
Зачленет на:
8 јули 2013
Мислења:
50
Допаѓања:
33
Поени од трофеи:
18
Пол:
Женски
Роденден:
15 април 1996 (Возраст: 23)
Веб-страница:
Локација:
Нарниа.
Професија:
Фармацевтско- лабораториски техничар.

Сподели:

theowndemon

Полноправен Член, Женски, 23, од Нарниа.

theowndemon последен пат беше виден/а како:
17 септември 2013