Што сакавте да бидете кога ќе пораснете?

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
Професорка по англиски. И сѐ уште сакам. Здравје, за некоја година може и ќе бидам.
 
  • Like
Реакции: Y1K991

TIGERWOMAN31SK

Истакнат Член
3 јули 2012
822
699
93
многу работи сакав шознам,тв водителка,стјуардеса,пилот,механичар,полицаец.