1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што сакавте да бидете кога ќе пораснете?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Mila Kunis, 19 февруари 2012.

 1. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Јаска сакаф да бидам Анубис ама ништо не испадна, сега сум никој и ништо, тоа ти е животот... уствари има шанса уште ама ме мрзи, кој ќе бара Шакал сега...
   
 2. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Сакав да бидам стјуардеса и да го прелетам целиот свет, но ништо не бидна од тоа, немам доволно висина:(
   
 3. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  128
  Sakav da bidam doktorka. No vo sredno skolo se premisliv i sega ucam za jazici.
  Nekoj tuka sto ce procita i sto mozebi me znae, da ne siri za mene komentari od vidot na: Stojne doktorkata. Nikoj covek, kolku i da e los, ne saka da e ponizuvan i da se sirat nepotrebni glasini za nego.
   

Сподели: