Што сакавте да бидете кога ќе пораснете?

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
4,725
5,266
1,183
Disco
Јаска сакаф да бидам Анубис ама ништо не испадна, сега сум никој и ништо, тоа ти е животот... уствари има шанса уште ама ме мрзи, кој ќе бара Шакал сега...
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
345
63
Сакав да бидам стјуардеса и да го прелетам целиот свет, но ништо не бидна од тоа, немам доволно висина:(
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
136
1,053
Sakav da bidam doktorka. No vo sredno skolo se premisliv i sega ucam za jazici.
Nekoj tuka sto ce procita i sto mozebi me znae, da ne siri za mene komentari od vidot na: Stojne doktorkata. Nikoj covek, kolku i da e los, ne saka da e ponizuvan i da se sirat nepotrebni glasini za nego.