1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
~ Скарлетка ~
Последна активност:
17 декември 2013 во 19:12
Зачленет на:
25 октомври 2012
Мислења:
348
Допаѓања:
204
Поени од трофеи:
43
Пол:
Женски
Роденден:
31 декември 1988 (Возраст: 31)
Локација:
Скопје
Професија:
дипл. Туризмолог, м-р Економист

Сподели:

~ Скарлетка ~

Активен Член, Женски, 31, од Скопје

Ме бараше некој? 3 април 2013

~ Скарлетка ~ последен пат беше виден/а како:
17 декември 2013