Што сакавте да бидете кога ќе пораснете?

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
како ептен мала сакав да бидам нинџа(bandit) (оти такви филмови гледав) или детектив.
После тоа сакав да бидам само политичар, и уште сакам:)
 
  • Like
Реакции: Outrider

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,125
1,845
423
Еден досаден град
Првин сакав да бидам наставничкаа :)
Па по некое време војник...
А кога наполнив 10 години сакав а бидам премир
премиер...Стоев пред огледало со толчникот во рака и држев говор...Кога ме изгласале за премиер...како им се заблагодарував
хахах :rofl :giggle
 
  • Like
Реакции: The Tramp

Wild.One

Истакнат Член
17 јуни 2012
197
147
343
Wonderland
Докторка, иако немав душа од нив, а инаку несакав да бидам пејачка туку Каролина :giggle
 

Nicole

Староседелец
27 јуни 2012
249
226
643
професорка, се надевам дека еден ден ќе ми се оствари и таа желба:)
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,997
9,628
1,683
Normandy
  • Like
Реакции: The_countess