1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
The_countess
Последна активност:
24 февруари 2014 во 12:31
Зачленет на:
10 јуни 2012
Мислења:
441
Допаѓања:
547
Поени од трофеи:
193
Пол:
Женски
Роденден:
14 март 1995 (Возраст: 24)

Сподели:

The_countess

Истакнат Член, Женски, 24

The_countess последен пат беше виден/а како:
24 февруари 2014
  1. parvati
   parvati
   и тебе аеродромко честитам ти пуно, најјаки сте нема што
   али кд тк у Куманоо ке га едете : P
   мислу дека у зимски дел од сезону ке играмо, ск сте центар пажња : )
   1. The_countess
    The_countess
    фала фала... иначе не сум аеродромка али нема везе на крај краева... ќе видиме има време :D
    1 октомври 2012
   2. parvati
    parvati
    Хепи брдеј : )
    14 март 2013
  2. Marchisio
   Marchisio
   ако добро видов некој навива за мзт скопје се знае кој се шампиони нели
   1. На The_countess му/ѝ се допаѓа ова.
   2. The_countess
    The_countess
    Точно ^__^
    28 јуни 2012
   3. Marchisio
    Marchisio
    годинава беа неворојатни, очекувам и македонија во кошарка да го пофторат успехот и да ги гледаме на олипијада во лондон
    28 јуни 2012
   4. The_countess
    The_countess
    Хехе, се знае дека шампиони ќе не израдуваат уште еднаш :)
    28 јуни 2012
  3. parvati
   parvati
   еи здрао
   интересира ме што е финта сс тфој аватар, имаш плау крф ? мене ми личи на некој навивачки амблем : )
   поздраф нездраф
   1. На emzzy му/ѝ се допаѓа ова.
   2. The_countess
    The_countess
    Благородничко знакче.
    Инаку боите се заради мзт :D
    15 јуни 2012
   3. parvati
    parvati
    Куманоо алеееее : )
    16 јуни 2012
  4. Kisserboy
   Kisserboy
   Добредојде и од мене ! :D
   1. The_countess
    The_countess
    Добро те најдов :D
    13 јуни 2012
  5. Јована
   Јована
   Добредојде :D
   1. The_countess
    The_countess
    Добро ве најдов :)
    12 јуни 2012
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Женски
  Роденден:
  14 март 1995 (Возраст: 24)