The_countess
Реакции
545

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • и тебе аеродромко честитам ти пуно, најјаки сте нема што
  али кд тк у Куманоо ке га едете : P
  мислу дека у зимски дел од сезону ке играмо, ск сте центар пажња : )
  The_countess
  The_countess
  фала фала... иначе не сум аеродромка али нема везе на крај краева... ќе видиме има време :D
  P
  parvati
  Хепи брдеј : )
  ако добро видов некој навива за мзт скопје се знае кој се шампиони нели
  • Ми се допаѓа
  Реакции: The_countess
  The_countess
  The_countess
  Точно ^__^
  Marchisio
  Marchisio
  годинава беа неворојатни, очекувам и македонија во кошарка да го пофторат успехот и да ги гледаме на олипијада во лондон
  The_countess
  The_countess
  Хехе, се знае дека шампиони ќе не израдуваат уште еднаш :)
  еи здрао
  интересира ме што е финта сс тфој аватар, имаш плау крф ? мене ми личи на некој навивачки амблем : )
  поздраф нездраф
  • Ми се допаѓа
  Реакции: emzzy
  The_countess
  The_countess
  Благородничко знакче.
  Инаку боите се заради мзт :D
  P
  parvati
  Куманоо алеееее : )
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…