1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Јована
Последна активност:
1 февруари 2013 во 10:07
Зачленет на:
20 април 2012
Мислења:
144
Допаѓања:
311
Поени од трофеи:
63
Пол:
Женски
Роденден:
јануари 21

Сподели:

Јована

Истакнат Член, Женски

послем долговреме на форум 1 февруари 2013

Јована последен пат беше виден/а како:
1 февруари 2013