1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
bojan
Последна активност:
11 август 2016 во 00:50
Зачленет на:
7 март 2012
Мислења:
44
Допаѓања:
71
Поени од трофеи:
1,018
Пол:
Машки
Роденден:
28 јануари 1994 (Возраст: 26)
Локација:
Bitola

Сподели:

bojan

Староседелец, Машки, 26, од Bitola

јер само ко је грешио, зна да цени праву ствар! ♥ 2 јуни 2012

bojan последен пат беше виден/а како:
11 август 2016