1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Falanga
Последна активност:
19 јули 2017 во 22:15
Зачленет на:
10 април 2016
Мислења:
350
Допаѓања:
293
Поени од трофеи:
173
Пол:
Машки
Роденден:
12 јули 1981 (Возраст: 38)

Сподели:

Falanga

Истакнат Член, Машки, 38

I am thankful for nights that turned into mornings, friends that turned into family and dreams that turned into reality. 10 април 2016

Falanga последен пат беше виден/а како:
19 јули 2017