1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Rosana
Последна активност:
8 септември 2018 во 10:50
Зачленет на:
24 јуни 2012
Мислења:
267
Допаѓања:
499
Поени од трофеи:
1,063
Пол:
Женски

Сподели:

Rosana

Староседелец, Женски

Maybe one day it will be ok again.That's all I want.I don't care what it takes.I just want to be ok again. 5 јули 2013

Rosana последен пат беше виден/а како:
8 септември 2018