1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Hkakashi
Последна активност:
21 март 2017 во 21:05
Зачленет на:
13 јуни 2012
Мислења:
1,543
Допаѓања:
1,697
Поени од трофеи:
1,133
Пол:
Машки
Роденден:
28 август 1997 (Возраст: 22)
Локација:
Куманово
Професија:
Мученик

Сподели:

Hkakashi

Староседелец, Машки, 22, од Куманово

Почнем да певам ,,И када не будеш први ти'' и сетим се да смо први :) 17 ноември 2012

Hkakashi последен пат беше виден/а како:
21 март 2017