Hkakashi
Реакции
1,697

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • Јас ти избришав едно во темата за педери. Беше од осетлива содржина.
  Тфој ѕвони, а мој вришти : )
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Hkakashi
  Hkakashi
  Hkakashi
  не бе тмн си е брат, ја сам се зачленија у јуни 2012 и имаше 14 тг, и напуни на 28 Август 15 комада, и сг на 28 ке пуну 16
  P
  parvati
  Хепи брдеј : ) hhh
  Hkakashi
  Hkakashi
  ама тој на 28 Август ми е брат, ама фала ипак
  20 минути се смеам за клипот што го постира во Денес ме насмеа со кумот
  ХАХАХАХАХАААА!!!!
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Hkakashi
  Hkakashi
  Hkakashi
  Хахахах, много е јако, и ја сам се ваљаја 10 минута по под ос мејање, стомак ме заболе...
  Trajche
  Trajche
  :))))))
  Хепи брдеј на брата ти : )
  Hkakashi
  Hkakashi
  hahahahahah :p
  P
  parvati
  луд незаебаај црнац ни е јак играч, треа да се искористи овој : )
  Hkakashi
  Hkakashi
  да само незнам на колко време е потпишаја договор, за 2-3 сезоне или само до крај на овуј сезону
  Брат како да играмо баскет некое попладне кд има јако с'лнце : ) И куде?
  ја изразна на кошеви у тргофски, ама не сам скакнаја баскет од средњу школу
  Hkakashi
  Hkakashi
  абе ке играмо не е тој проблем, ја кт играм играм на кошеви куде браќа и крсте, ама треба да најдемо друштво, и баскет. Ја на мој баскет му ја ебав мајката.
  P
  parvati
  ја на мој баскет сестру да му е*у : ) хаха
  Неам баскет, а миљон сам имаја у живот
  За људи ке најдемо , ти тфои другари ја мои и оп ке се испомешамо, ке ти лупам банане :p
  Hkakashi
  Hkakashi
  Хахаха, важи бе нема проблем. Абе ти на мене незнам, ама ја на тебе има едно кило да ти натрпам :p.
  брат да могу 50 лајка ке ти ставим ..............палец нагоре 100 метра...........за видеото сам се згазил од смеање..........и мама беше у соба у тај момент кд га пушти........двујцата се згазимо од смеање........ахахаахах :D
  • Ми се допаѓа
  Реакции: Hkakashi
  Hkakashi
  Hkakashi
  Брат па појма немам за што беше. Изгледа беше онј јанко исклучи ја слушалката и зборувај со телевизорот.
  Foxboro
  Foxboro
  не бе оној кд му вика уста да те еб*м
  Hkakashi
  Hkakashi
  не се сеќам хД
  :D насмеа ми га старо фациче у момент кд га прочита заѓан пост : ))))
  • Ми се допаѓа
  Реакции: ZmajChe and Hkakashi
  Hkakashi
  Hkakashi
  хахахаха, мило ми е
  P
  parvati
  ама стфарно, још па тој езиче :p ти си знаеш вика
  хахахха луд си брат
  Hkakashi
  Hkakashi
  хаахха, па по малце. Греота е да си 100% нормалан
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…