1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Badgirl
Зачленет на:
4 јануари 2013
Мислења:
1,477
Допаѓања:
3,259
Поени од трофеи:
1,133
Пол:
Женски
Роденден:
15 октомври 1994 (Возраст: 25)
Локација:
Najubaviot grad ------> SKOPJE :D

Сподели:

Badgirl

Староседелец, Женски, 25, од Najubaviot grad ------> SKOPJE :D

The city looks so pretty,do you wanna burn it with me? : ) 8 февруари 2018