Скорешна содржина од Badgirl

 1. Badgirl

  Форумска љубов | Форумски пар

  Лудо заљубени :P
 2. Badgirl

  The city looks so pretty,do you wanna burn it with me? : )

  The city looks so pretty,do you wanna burn it with me? : )
 3. Badgirl

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  сакам да кажаам...упс..заборавив што сакав (wasntme) Поздрав,црнобели :zelen(hug)
 4. Badgirl

  pozdrav :* ♥

  pozdrav :* ♥
 5. Badgirl

  eiii *-* ♥ @Makedonec да и сеуште сме :P

  eiii *-* ♥ @Makedonec да и сеуште сме :P
 6. Badgirl

  https://media.giphy.com/media/f1ZxcYbOjLjTG/giphy.gif поздрав :33

  https://media.giphy.com/media/f1ZxcYbOjLjTG/giphy.gif поздрав :33
 7. Badgirl

  Што би правел со членот над тебе ако сте на пуст остров?

  ќе праиме...хммм....некои интересни работи ;)(wasntme)
 8. Badgirl

  Miss u <3

  Miss u <3
 9. Badgirl

  Среќен роденден

  By the way.....ај нека ми е среќен роденденот ;)
 10. Badgirl

  Хит на ноќта

  Уште само фали хит на зајдисонцето,утрото...и слично мислам за секој дел од денот :D Позззз
 11. Badgirl

  Спонтано самозапалување

  јас прво помислив дека темава се вика спонтано самозадоволување :frantic:rofl инаку за ова спонтано самозапалување воопшто не верувам!
 12. Badgirl

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Вистина.:)(inlove) Да те почастам,онака :D
 13. Badgirl

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  не замерувајте,ме фатило некое лудило :D
 14. Badgirl

  Сакам да кажам/Сакам да прашам

  Сдп:Кај сте бе луѓе,ве нема :rofl
 15. Badgirl

  http://25.media.tumblr.com/c961b64fc5c034fa580dbe627482721e/tumblr_mv4wikhDBD1s8gjz5o1_500.gif...

  http://25.media.tumblr.com/c961b64fc5c034fa580dbe627482721e/tumblr_mv4wikhDBD1s8gjz5o1_500.gif се заборавивме ние <33333