1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Strumfeta
Зачленет на:
20 јуни 2013
Мислења:
57
Допаѓања:
91
Поени од трофеи:
18
Пол:
Женски
Роденден:
август 30

Сподели: