1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали сте истите како што се претставувате на интернет и надвор од него?

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од Hip.Hop_MKD, 21 февруари 2012.

 1. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  прашајте ги тија што ме видесфа у жио : )
   
  На redhead, Saladin и Aristokrat им се допаѓа ова.
 2. TIGERWOMAN31SK

  TIGERWOMAN31SK Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 јули 2012
  Мислења:
  822
  Допаѓања:
  699
  ај баш да ве видам сите ;) јас сум истата е сеа во однесуванје не сум со сите иста,со некои лоша со некои добра ама во просек бегаат од мене така да природна сум 100%
   
 3. Nicole

  Nicole Староседелец

  Зачленет на:
  27 јуни 2012
  Мислења:
  249
  Допаѓања:
  226
  Горе-доле истата сум:giggle
   
 4. Vendetta

  Vendetta Староседелец

  Зачленет на:
  6 јули 2012
  Мислења:
  56
  Допаѓања:
  45
  никој не е 100% истата личност онлајн и офлајн. никој неможе да ме убеди во спротивното!
   
  На Roxelana и Bum-Bum им се допаѓа ова.
 5. TIGERWOMAN31SK

  TIGERWOMAN31SK Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 јули 2012
  Мислења:
  822
  Допаѓања:
  699
  добро како сакаш
   
 6. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  нее, никако. преобразују се у покемон кд ќе искочу у живо :p
   
  На Roxelana и TIGERWOMAN31SK им се допаѓа ова.
 7. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Скоро ист, само не се замарам до толко сс педери и не се замарам сс ништо
   
 8. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Не сум ист..xD
  Во живо зборам оригинал Штипски.. А вака по форуми/сајтови литературно пишувам xD.. Демек многу сум учен :p
   
 9. Мирче_мкД

  Мирче_мкД Истакнат Член

  Зачленет на:
  25 јуни 2012
  Мислења:
  173
  Допаѓања:
  121
  Лично мислам дека сум истиот и не се обидувам да направам било какви прикривања. Сепак за тоа други треба да кажат, јас може и да се лажам
   
 10. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Ист сум да,нема потреба од лажење и криење :)
   

Сподели: