Дали сте истите како што се претставувате на интернет и надвор од него?

TIGERWOMAN31SK

Истакнат Член
3 јули 2012
822
699
93
Пуно име и презиме на Фејсбук, на Твитер нешто слично, а богами и тука ;)
Здравје на пролет/лето може еден meetup да напрајме, па кој лажел ќе искочи на виделина :spin
ај баш да ве видам сите ;) јас сум истата е сеа во однесуванје не сум со сите иста,со некои лоша со некои добра ама во просек бегаат од мене така да природна сум 100%
 

Hkakashi

Староседелец
13 јуни 2012
1,543
1,697
1,133
23
Куманово
Скоро ист, само не се замарам до толко сс педери и не се замарам сс ништо
 

Snow

Староседелец
29 април 2012
677
440
1,073
Марс
Не сум ист..xD
Во живо зборам оригинал Штипски.. А вака по форуми/сајтови литературно пишувам xD.. Демек многу сум учен :p
 

Мирче_мкД

Истакнат Член
25 јуни 2012
173
121
343
27
Лично мислам дека сум истиот и не се обидувам да направам било какви прикривања. Сепак за тоа други треба да кажат, јас може и да се лажам