1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
990Freak
Последна активност:
23 април 2017 во 22:41
Зачленет на:
12 март 2012
Мислења:
1,274
Допаѓања:
1,911
Поени од трофеи:
1,123
Пол:
Машки
Роденден:
декември 25
Локација:
Kumanovo
Професија:
Енергетичар, Автоматичар

Сподели:

990Freak

Староседелец, Машки, од Kumanovo

Is everybody in? Is everybody in!? The ceremony is about to begin ! 20 ноември 2015

990Freak последен пат беше виден/а како:
23 април 2017