1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Vendetta
Последна активност:
31 март 2019 во 11:54
Зачленет на:
6 јули 2012
Мислења:
56
Допаѓања:
45
Поени од трофеи:
1,018
Локација:
from infinity and beyond

Сподели:

Vendetta

Староседелец, од from infinity and beyond

People should not be afraid of their governments. Governments should be afraid of their people. 7 март 2013

Vendetta последен пат беше виден/а како:
31 март 2019