1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали сте истите како што се претставувате на интернет и надвор од него?

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од Hip.Hop_MKD, 21 февруари 2012.

 1. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  И овде навивам за Барселона и Македонија и вон интернрт исто бе:rolleyes:
   
  На Vendetta му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Нели е време за ова, да се дознаеме што, како? :D
   
 3. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  И јас исто, само наместо Македонија, Манчестер Јунајтед и Јуве. :p
   
  На Marchisio и parvati им се допаѓа ова.
 4. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  sHto se desi ss Barsu be braaaaaaaaaaat : )
  ...i ja sam ist u zivo, dodusHe samo maaaaaalce pobel : ) hhh
   
  На Trajche му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  па исто сум да...... може многу не кажувам за мене, ама барем не лажам....и не си измислувам... аа колку и да се прави некој и глуми овде џабе е, со тек на време многу лесно можеш според муабетите и постовите овде да го откриеш уствари како тип на човек е...
   
  На JaMi, parvati и 4FUN им се допаѓа ова.
 6. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  А фризурава ко на сликава ти е? Или ја носиш четка како Дидие Дрогба?
   
 7. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Четка четка....и бш ми е секси ко згодна тетка : )
   
  На Marick14 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  и тука и надвор од тука сум тој .. неможам да бидам друг :)
   
 9. Mardy Bum

  Mardy Bum Староседелец

  Зачленет на:
  25 април 2012
  Мислења:
  178
  Допаѓања:
  180
  не баш како на аватарот ама тука негде хехе.. иста сум, премногу сум мрзлива за да си измислувам двоен идентитет
   
 10. Black Hawk

  Black Hawk Нов член

  Зачленет на:
  11 јуни 2012
  Мислења:
  24
  Допаѓања:
  15
  Не сум ист....
  на форум можам да ти кажам што сакам директно
  а во живо ако ме испровоцираш да добиеш некоја......информација од прва рака
   

Сподели: