Дали сте истите како што се претставувате на интернет и надвор од него?

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,192
3,931
743
Пуно име и презиме на Фејсбук, на Твитер нешто слично, а богами и тука ;)
Здравје на пролет/лето може еден meetup да напрајме, па кој лажел ќе искочи на виделина :spin
Нели е време за ова, да се дознаеме што, како? :D
 

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
па исто сум да...... може многу не кажувам за мене, ама барем не лажам....и не си измислувам... аа колку и да се прави некој и глуми овде џабе е, со тек на време многу лесно можеш според муабетите и постовите овде да го откриеш уствари како тип на човек е...
 
  • Like
Реакции: JaMi, parvati and 4FUN

Mardy Bum

Староседелец
25 април 2012
178
180
643
behind you!
не баш како на аватарот ама тука негде хехе.. иста сум, премногу сум мрзлива за да си измислувам двоен идентитет
 

Black Hawk

Нов член
11 јуни 2012
24
15
3
29
Не сум ист....
на форум можам да ти кажам што сакам директно
а во живо ако ме испровоцираш да добиеш некоја......информација од прва рака