1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Black Hawk
Последна активност:
23 декември 2012 во 19:33
Зачленет на:
11 јуни 2012
Мислења:
24
Допаѓања:
15
Поени од трофеи:
3

Ги следи 2

Пол:
Машки
Роденден:
8 септември 1991 (Возраст: 27)

Сподели:

Black Hawk

Нов член, Машки, 27

Black Hawk последен пат беше виден/а како:
23 декември 2012