1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали сте истите како што се претставувате на интернет и надвор од него?

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од Hip.Hop_MKD, 21 февруари 2012.

 1. Grim Reaper

  Grim Reaper Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  326
  Допаѓања:
  338
  Имање на психички нарушувања и проблеми доведуваат до тоа некој да се претставува така. На пример тоа можат да бидат луѓе кои не се прифатени од општеството ради нивните физички и/или ментални недостатоци. Потоа тоа можат да бидат педофили, манијаци, патолошки лажговци, психопати итн
   
  На marjan му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Се претставувам така како што сум мислам дека нема потреба од глумење и такви ствари:)
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 3. True_Blood

  True_Blood Upright

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  1,132
  Допаѓања:
  2,396
  Јас не сум иста.
  Во живо сум многу поубава, ама нема смисла тука да се прчам :rofl

  Омг!
  Ко божем точак ќе ми купите ако глумам Васка Илиева тука...Уосталом, кад тад вистинскиот одраз ќе се плесне на маса, така да единствено што ќе излезе од целата виртуелна пародија е фактот дека ќе направиш кловн од сам себе :)
   
  На littleblackdress, She, ipopovski и уште 2 други им се допаѓа ова.
 4. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  многу лоша си бе еј хахахаххахаха
   
 5. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Фала богу дека сум истата
   
 6. Avona Vi

  Avona Vi Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  493
  Допаѓања:
  630
  бојле да ме мрзе због онога што јесам, него да ме воле због онога што нисам !
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  Абе според карактерот сум скроз иста...ама пошо слики не сакам од мене да стаам...а глеам и никој не става....
  Кој сака повеќе информејшн за мене и мојот изглед треба да заживее со мене па ондах то може ...вака мислам нема потреба да ме глеате која сум и шо сум...бај д веј не ќе се заљбуете у мене...шо би рекла на кратко
   
  На Hip.Hop_MKD и ipopovski им се допаѓа ова.
 8. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Не! Ве лажам до тука и назад. И сега? Добитник сум на милион евра? Ми се исплати лажењето??

  Не бе дечки, што мајка барам на форум, на кој речиси никого не познавам, си пишувам некој ник, си ставам некоја слика со штикла и да лажам? Нема смисла! Ако ви речам дека сум Анџелина Џоли ќе ми верувате? Нема! Зошто би лажела и сама себе би се правела будала?
  Таа сум овде, онде, онаму, таму, ваму, секаде. Е овде имам плус функција на модератор.:cool:
   
  На emzzy, She и Selma им се допаѓа ова.
 9. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  на фб имам др име ,не дека нејкам да ме најдат или глупо е името ,онака ми е за заебанции а и сите што ми се пријатели ме знаат,немам 5000 xD
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 10. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
  Пуно име и презиме на Фејсбук, на Твитер нешто слично, а богами и тука ;)
  Здравје на пролет/лето може еден meetup да напрајме, па кој лажел ќе искочи на виделина :spin
   
  На Hip.Hop_MKD, N|ghtmare_f и Selma им се допаѓа ова.

Сподели: