1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Avona Vi
Последна активност:
24 август 2013 во 15:09
Зачленет на:
15 февруари 2012
Мислења:
493
Допаѓања:
630
Поени од трофеи:
93
Пол:
Женски

Сподели:

Avona Vi

Истакнат Член, Женски

Јudge not, if you're not ready for judgment! 20 февруари 2012

Avona Vi последен пат беше виден/а како:
24 август 2013