Дали сте истите како што се претставувате на интернет и надвор од него?

Хептаграм XI

Староседелец
26 мај 2013
1,871
935
1,133
World
heptagramxi.wordpress.com
За жал на некои, кои прво се запознаа со Хепта на нет преку форуми и фб страници - да, тотално истото го добивате и во „реалниот живот“ :)
 

Ananas

Истакнат Член
14 јануари 2019
74
32
128
27
Апсолутно да. Може да сокријам некој детал од анонимност но ако пишам нешто дека правам значи правам.