Дали сте истите како што се претставувате на интернет и надвор од него?

Grim Reaper

Староседелец
14 февруари 2012
326
338
1,063
Here and there
Има и такви кој се отворени, но што е со другите? Водењето на таков двоен живот може подоцна до доведе до психички нарушувања.:eek

Имање на психички нарушувања и проблеми доведуваат до тоа некој да се претставува така. На пример тоа можат да бидат луѓе кои не се прифатени од општеството ради нивните физички и/или ментални недостатоци. Потоа тоа можат да бидат педофили, манијаци, патолошки лажговци, психопати итн
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: marjan

True_Blood

Upright
18 февруари 2012
1,133
2,389
1,133
Yellow submarine
Јас не сум иста.
Во живо сум многу поубава, ама нема смисла тука да се прчам :rofl

Омг!
Ко божем точак ќе ми купите ако глумам Васка Илиева тука...Уосталом, кад тад вистинскиот одраз ќе се плесне на маса, така да единствено што ќе излезе од целата виртуелна пародија е фактот дека ќе направиш кловн од сам себе :)
 

Hexasto

Истакнат Член
16 февруари 2012
1,095
1,633
113
Македонија
Јас не сум иста.
Во живо сум многу поубава, ама нема смисла тука да се прчам :rofl

Омг!
Ко божем точак ќе ми купите ако глумам Васка Илиева тука...Уосталом, кад тад вистинскиот одраз ќе се плесне на маса, така да единствено што ќе излезе од целата виртуелна пародија е фактот дека ќе направиш кловн од сам себе :)
многу лоша си бе еј хахахаххахаха
 

Avona Vi

Истакнат Член
15 февруари 2012
493
630
93
бојле да ме мрзе због онога што јесам, него да ме воле због онога што нисам !
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hip.Hop_MKD

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
Абе според карактерот сум скроз иста...ама пошо слики не сакам од мене да стаам...а глеам и никој не става....
Кој сака повеќе информејшн за мене и мојот изглед треба да заживее со мене па ондах то може ...вака мислам нема потреба да ме глеате која сум и шо сум...бај д веј не ќе се заљбуете у мене...шо би рекла на кратко
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hip.Hop_MKD and ipopovski

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,236
1,749
113
Малку таму, малку овде...
Не! Ве лажам до тука и назад. И сега? Добитник сум на милион евра? Ми се исплати лажењето??

Не бе дечки, што мајка барам на форум, на кој речиси никого не познавам, си пишувам некој ник, си ставам некоја слика со штикла и да лажам? Нема смисла! Ако ви речам дека сум Анџелина Џоли ќе ми верувате? Нема! Зошто би лажела и сама себе би се правела будала?
Таа сум овде, онде, онаму, таму, ваму, секаде. Е овде имам плус функција на модератор.:cool:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: emzzy, She and Selma

Ice_Man

Староседелец
16 февруари 2012
440
236
1,053
на фб имам др име ,не дека нејкам да ме најдат или глупо е името ,онака ми е за заебанции а и сите што ми се пријатели ме знаат,немам 5000 xD
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hip.Hop_MKD

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,763
2,409
1,133
www.crnobelo.com
Пуно име и презиме на Фејсбук, на Твитер нешто слично, а богами и тука ;)
Здравје на пролет/лето може еден meetup да напрајме, па кој лажел ќе искочи на виделина :spin