Љубовни проблеми

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,838
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој
So decko mi sne dve godini zaedno i pobara da imame vaginalen sex bidejki jas ne sum skinata prasuvam da li ke go smenam odenjeto
Во никој случај вагинален, многу ќе ти се измени одот (како робокап ќе се движиш), а немојте да форсирате и на орален зошто ќе ви загнојат крајниците.
 
  • Like
Реакции: Photographer

goodgod

Истакнат Член
26 декември 2012
433
302
163
пред компјутер

devil4e

Староседелец
15 октомври 2012
51
31
618
ми треба совет од вас........вака со едно машко се запознавме на одмор пред два месеци, он не е од Македонија, туку е од Србија. Бевме заедно две вечери се мувавме и толку јас си заминав дома и тој дома. И мислев дека толку ќе биде дека нема да го видам повеќе, ако некогаш онака си пишиме на фб. Но тој почна нон стоп да ми пишува еве дели 2 месеци сме во контакт и нон стоп пишуваме, ми пишува дека му недостигам, декА сакам да ме види и дека ќе дојдел во МК. Почна да ми пишува и дека ме сакал. (што нема шанса такво нешто да е ) И дојде и тоа време и почна да ми пишува во кој град да дојди да се најдиме и кога ќе можам за сега во октомври да се договориме, требаше да почни деновиве смештај да бара и јас да му помогнам да видам и јас. Но, вчера кога пишувавме ме праша дали јас ќе сум била со него да бара смештај за двајцата и му кажав дека ќе спијам јас кај една другарка во студенски, а он ми пиша барем една вечер да сум спијала кај него, би било убаво......
И сега ова како да го сватам сака да има секс со мене ? Мене така ми делува.... Сепак јас имам 20, а тој 24
А јас и минатиот пат му кажав дека нема таково нешто да се случи помеѓу нас, а и вчера му пишав дека нема тоа да биди, како прво он ми е само едно мување и јас никогаш не би спиела со машко за една вечер, а и + досега немам со никој спиено.....
Како да постапам, што да му речам, не знам веќе што да мислам......дали тој сака само да ме искористи, или стварно сака да ме види, а тоа дека ќе спијам со него ако мисли за секс нема да се случи.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
^ Дискретно си побарал од тебе One night stand. Или откачи го или живеј среќно со него до крајот на... хммм... утрото?
 

Хоуп*

Proton
Член на администрација
4 април 2013
2,414
4,232
753
^ Дискретно си побарал од тебе One night stand. Или откачи го или живеј среќно со него до крајот на... хммм... утрото?
Зар стварно мислиш дека дечково ќе патува толку, ќе троши пари, време и живци за да ја искористи и да помине една ноќ со нејзе?
Да бил таков јебопланер, немаше да најде некоја од толкава држава?
Хмммм...
Може сепак се затрескал, ете бил со нејзе, па после уште два месеца подобро ја запознал, можно е, си бил и ти на тие години.... И сега сака да помине време со нејзе, не мора секаде да гледаме дека некој ќе не искористи и дека само такви се луѓето.
 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,413
1,536
1,133
27
Зар стварно мислиш дека дечково ќе патува толку, ќе троши пари, време и живци за да ја искористи и да помине една ноќ со нејзе?
Да бил таков јебопланер, немаше да најде некоја од толкава држава?
Хмммм...
Може сепак се затрескал, ете бил со нејзе, па после уште два месеца подобро ја запознал, можно е, си бил и ти на тие години.... И сега сака да помине време со нејзе, не мора секаде да гледаме дека некој ќе не искористи и дека само такви се луѓето.
Нема врска,дечкото може си ќофта у Србија,па у случај да намине навака да си има сигурна партнерка за таламушкање. Не значи дека е затрескан.
 
  • Like
Реакции: $3Я3|\||)&p&†Y

Хоуп*

Proton
Член на администрација
4 април 2013
2,414
4,232
753
Нема врска,дечкото може си ќофта у Србија,па у случај да намине навака да си има сигурна партнерка за таламушкање. Не значи дека е затрескан.
Можно е како што е можно и моето.
Се е можно, можно е и да е некој сериски убиец, па два месеци да ја профилирал и сега чукнал часот.
Може и за жена ќе ја побара.
Секакви умови има надвор, па и тука, секој ќе и даде различен совет, секој ќе гледа на работава со други очи, затоа најубав совет е да си тера онака како што си мисли, пошто ние тука само едната страна ја читаме :)
 
  • Like
Реакции: Mistery :)