1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Љубовни проблеми

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Dea, 15 февруари 2012.

 1. Laila

  Laila Полноправен Член

  Зачленет на:
  18 јуни 2019
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  24
  Мене ова ми изгледа како тој да те крие тебе и не сака да биде виден со тебе (ноќе гледање, допишување само на вибер, одбегнува средби). Може и да му треба време, 1 ипол месец е релативно краток временски период. Разговарај со него.
   
 2. tijana20

  tijana20 Нов член

  Зачленет на:
  4 јули 2019
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво,
  Нова сум на форумот и ми треба ваше мислење. Со дечко ми скоро една година имаме незаштитени односи, вчера имавме и сабајлето за прв пат забележав малку црвена крв на долната облека. Нормално се исплашив бидејќи прв пат тоа ми се дешава. Да напоменам тоа е 5 дена после овулација. Прерано е за циклус а воедно имам многу редовен циклус. И тоа ми се деси сабајлето и еве сега немам ништо повеќе, никакво крварење. Ве молам за совет
   

Сподели: